Pomoc pre deti so zdravotným znevýhodnením z Ukrajiny a ich rodiny

Vítame Vás na podstránke Platformy rodín, ktorá mapuje služby dostupné odídencom z Ukrajiny na Slovensku, ktorí sa starajú o dieťa so zdravotným znevýhodnením.

Welcome to a webpage summarizing available services for Ukrainian refugees caring for children with disabilities in Slovakia.

Ласкаво просимо на підсторінку Платформи родин, яка відображає послуги, доступні для переселенців з України до Словаччини, які доглядають за дитиною з обмеженими можливостями.

PONÚKAM POMOC PRE OSOBY SO ZZ Z UKRAJINY

Ak chcete pomôcť ponúknutím zabezpečenia nevyhnutných špecifických potrieb pre zdravotne znevýhodnených utečencov, alebo ponúkate inú konkrétnu formu pomoci ľuďom so zdravotným znevýhodnením utekajúcim pred vojnou, zaregistrujte sa prosím. Registrácia potrvá približne 10 minút.

Formulár

POĎAKOVANIE PARTNEROM

Vznik podstránky bol možný vďaka finančnej podpore Nadácie na podporu sociálnych zmien Socia a za finančný príspevok na technické vybavenie ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis. Ďakujeme za podporu.

Dobrovoľnícky sa na preklade podstránky podieľali, pre Ukrajinský jazyk Lyudmila Uglyay a pre Anglický jazyk Martina Čapová. Obom našim dobrovoľníčkam veľmi ďakujeme za ich výbornú a rýchlu komunikáciu, nasadenie a v konečnom dôsledku veľmi potrebnú a dobrú prácu.