Inklulinka

Inklulinka je telefonická linka podpory pre rodiny detí so zdravotným znevýhodnením. Ponúka Vám pomoc vo forme vypočutia, rady a konkrétnych riešení situácií, ktoré sa Vás bezprostredne dotýkajú. Linka nie je bezplatná, za hovor si Váš operátor účtuje poplatky, ako pri bežných hovoroch do Vašej siete alebo mimo nej.

0948 991 444

InkluLINKA je k dispozícii v časoch:

  • Pozor zmena: Utorok od 9:00 hod. – 13:00 hod.

Ak uprednostňujete mailovú konzultáciu – napíšte nám na inklulinka@platformarodin.sk

Na linke je v uvedených časoch k dispozícii laický poradca, rodič, ktorý Vám poskytne podporu v troch oblastiach – Pomôcky a príspevky, Inštitúcie a Školstvo. V prípade, že sa nám nedovoláte, venujeme sa práve inému podnetu. Hneď keď sa nám podarí, budeme Vás v čase prevádzky linky kontaktovať. Hovor nenahrávame, ani z neho nevyhotovujeme záznamy.

Laickí poradcovia

Svoje otázky môžete adresovať aj písomne. K dispozícii sú laickí poradcovia kde na Vaše podnety odpovie skúsený rodič priamo alebo po konzultácii so zmluvnou právničkou.

Osloviť môžete laických poradcov, ktorí prešli vzdelávaním, aby Vám dokázali poradiť v rôznych otázkach.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V prípade ak Vaša otázka obsahuje osobné údaje, budme potrebovať Váš „Výslovný súhlasu so spracúvaním osobitnej kategórie osobných údajov“. Preto si pred odoslaním otázky, podnetu pozorne prečítajte ako budeme spracúvať vaše osobné údaje a na adresu inklulinka@platformarodin.sk nám zašlite vyplnený „Výslovný súhlas so spracúvaním osobitnej kategórie osobných údajov„.

Ako udeliť súhlas

  • Stiahnite si dokument
  • Pozorne si ho prečítajte
  • Vytlačte ho a podpíšte
  • Scan alebo fotografiu súboru pošlite ako prílohu na inklulinka@platformarodin.sk

Inklulinka vznikla vďaka spolupráci Platformy rodín detí so zdravotným znevýhodnením s Nadáciou pre deti Slovenska. Finančne vznik Inklulinky podporil dobročinný Ples v Opere, ktorého hostiteľom je spoločnosť Orange Slovensko.

Kontaktný formulár

    Súhlasím so spracúvaním osobitnej kategórie osobných údajov.