InkluLINKA

+421 948 991 444 – SK

+421 911 387 733 – UA

InkluLINKA je telefonická linka podpory pre rodiny detí so zdravotným znevýhodnením. Ponúka Vám pomoc vo forme vypočutia, rady a konkrétnych riešení situácií, ktoré sa Vás bezprostredne dotýkajú. Za hovor na linke si Váš operátor účtuje poplatky, ako pri bežných hovoroch do Vašej siete alebo mimo nej.

InkluLINKA je k dispozícii v SK – slovenskom jazyku a UA – ukrajinskom jazyku v časoch:

  • Pondelok – Piatok od 9:00 hod. – 12:00 hod.

Ak uprednostňujete mailovú konzultáciu – napíšte nám na inklulinka@platformarodin.sk

Na linke je v uvedených časoch k dispozícii laický poradca, rodič, ktorý Vám poskytne podporu v oblastiach, ktoré potrebujete. Ak bude potrebná konzultácia s odborníkom, odporučí Vám, kam sa môžete obrátiť.

V prípade, že sa nám nedovoláte, venujeme sa práve inému podnetu. Hneď keď sa nám podarí, budeme Vás v čase prevádzky linky kontaktovať. Hovor nenahrávame, ani z neho nevyhotovujeme záznamy.

InkluLINKA bola prevádzková s finančnou podporou UNICEF do 02/2024. Momentálne financovaná z vlastných zdrojov.

Laickí poradcovia

Svoje otázky môžete adresovať aj priamo na ktoréhokoľvek z 28 laických poradcov Platformy rodín. Vybrať si ho môžete, na základe regiónu, jeho osobnej skúsenosti alebo tém, ktorými sa zaoberá.

Kontakty na laických poradcov, ktorí prešli vzdelávaním, nájdete TU.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V prípade ak Vaša otázka obsahuje osobné údaje, budme potrebovať Váš „Výslovný súhlasu so spracúvaním osobitnej kategórie osobných údajov“. Preto si pred odoslaním otázky, podnetu pozorne prečítajte ako budeme spracúvať vaše osobné údaje a na adresu inklulinka@platformarodin.sk nám zašlite vyplnený „Výslovný súhlas so spracúvaním osobitnej kategórie osobných údajov„.

Ako udeliť súhlas

  • Stiahnite si dokument
  • Pozorne si ho prečítajte
  • Vytlačte ho a podpíšte
  • Scan alebo fotografiu súboru pošlite ako prílohu na inklulinka@platformarodin.sk

Kontaktný formulár