Späť na zoznam

Birell Nezastaviteľní je o športových zážitkoch a nových priateľstvách

Platforma rodín detí so zdravotným znevýhodnením, spolu s Nadáciou Pontis sa stala partnerom projektu Birell Nezastaviteľní, ktorý funguje pod záštitou značky Birell. Jeho cieľom je prepojiť ľudí bez zdravotného znevýhodnenia s ľuďmi so zdravotným znevýhodnením, aby sa spolu venovali obľúbeným či úplne nepoznaným športovým aktivitám. Registráciou na webe projektu získajú možnosť spoznať nových ľudí, napísať nové príbehy a množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Projekt Birell Nezastaviteľní je pre každého, kto dovŕšil vek 18 rokov a rád športuje. Zážitky na dosah pre všetkých dospelých, ktorí radi trávia svoj voľný čas aktívne. Pomocou registrácie na webe projektu si nájdu svojich športových partnerov “z druhej strany”. Tento unikátny projekt tak prispeje k prepájaniu rôznych komunít a vytvoreniu podmienok, v ktorých môže športovať každý bez rozdielu.

Hlavnou ambíciou projektu je rozvíjať inkluzívny prístup založený na akceptovaní rôznorodosti v pohlaví, národnosti, rase, jazyku, sociálnom pozadí, výkonnostnej úrovni či znevýhodnení. Športovci prepojení na webe budú mať príležitosť venovať sa tomu, čo ich baví, alebo zažiť s novými športovými partnermi novú aktivitu, po ktorej zatiaľ možno iba túžia. Človek bez zdravotného znevýhodnenia a jeho parťák so zdravotným znevýhodnením sa tak stanú spoločníkmi na ceste za športovými zážitkami.

Fungovanie projektu Birell Nezastaviteľní zabezpečujeme nielen administráciou zoznamovacej webstránky, ale aj logistickou podporou spoločných športových aktivít priamo na mieste ich konania.

Pozývame Vás a motivujeme, pridajte sa k nám. Odporučte tento jedinečný projekt Vašim priateľom a známym. Zdieľajte informácie o projekte Birell Nezastaviteľní, aby čo najväčší počet ľudí dostalo možnosť zažiť niečo nové a obohacujúce. Aktuálne informácie nájdete na Facebook-u značky Birell alebo priamo na webe www.nezastavitelni.sk. Registrujte sa do projektu už dnes a čoskoro sa o radosť zo športu podelíte s novým parťákom.

Zdieľať

Späť na zoznam